Sinan Akçıl, Hadise’den yüzüğü geri istediği iddia edilen Mehmet Dinçerler’e sahip çıktı: ‘Her duyduğunuza inanmayın’

Gözlerden uzak bir düğün yaparak 30 Nisan’da nikah masasına oturan müzikçi Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Avukatı aracılığıyla boşanma davası açan Hadise, ruhsal şiddete maruz kaldığını söyledi.

Ayrılık kararının akabinde Dinçerler’in Hadise’ye aldığı 3 milyon TL’lik yüzük ile düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü.

SİNAN AKÇIL: MEHMET YÜZÜĞÜ İSTEMEMİŞTİR

Magazin gündemine bomba üzere düşen argümanlara bir yorum da Hadise’nin eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan geldi. Akçıl, Gazete Magazin‘in sorularını yanıtladı.

2009-2010 yılları ortasında Hadise ile aşk yaşayan Akçıl, yüzük savında Dinçerler’e sahip çıktı.

Ayaküstü soruları yanıtlayan Akçıl, “İstememiştir, zannetmiyorum. O denli bir çocuk değil. Her duyduğunuza inanmayın” sözlerini kullandı.

“BURCU YÜZÜĞÜNÜ KONUTA YOLLAMIŞ”

İkinci kere boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı’nın kendi alyansını yolladığını söyleyen Sinan Akçıl, “Eve gittiğimde yüzüğünü gördüm. Yüzüğü ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Nisan ayında nikah masasına oturan ve evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Mehmet Dinçerler ve Hadise çifti boşanma kararı aldı.

Geçen günlerde Instagram hesabından bir açıklama yaparak ayrılık kararını duyuran Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum” dedi.

Şarkıcı açıklamanın akabinde avukatı aracılığıyla Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Mahkemeye sunulan dilekçede, Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler’in 30 Nisan 2022’de evlendikleri belirtilerek Dinçerler’in evlendikten kısa bir müddet sonra, Hadise’nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tavır ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

MEHMET DİNÇERDEN “YÜZÜK” SAVINA CEVAP

Ayrılık kararının akabinde Dinçerler’in Hadise’ye evlilik teklifi ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü.

Hadise’nin sanat hayatını da etkileyecek davranışlarda bulunduğu ileri sürülen Dinçerler, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Karşılıklı olarak çok paha vererek başladığımız bağımız son bulmuş olsa da, bağlantımız mühletince Hadise’nin sanat hayatını tahminen de en çok destekleyen kişi oldum. Bugün öne sürülen tezleri şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en iyi olacak formda hürmet çerçevesinde bitirmektir. Diğer hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” diyerek hakkındaki tezleri yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir