Parasını alamadığı için işyerini basmıştı: ‘Palalı’ saldırgan yakalandı

Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak’ta 20 Eylül Salı günü saat 18.00 sıralarında; yaklaşık 1 aydır demir doğrama atölyesinde çalışan Suriye asıllı Abdullatif Elnahar, argümana nazaran işvereni Ahmad Ajjan El Hadid’den maaşını istedi.

Patronundan olumsuz cevap alınca işyerinden ayrılan kuşkulu, bir müddet sonra arkadaşlarını da yanına alarak, tekrar doğrama atölyesine geldi. Kuşkulu ve yanında gelen bireyler ile iş yerinde bulunanlar ortasında başlayan tartışma, kısa müddette arbedeye dönüştü.

Bu sırada elindeki palayı sallayan kuşkulu, Ahmad Ajjan El Hadid ile oğlu Yusuf Ajjan El Hadid’i yaraladı. Hengameyi görenler durumu polise bildirirken, kuşkulu ve arkadaşları ise olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi. Polis, etrafta güvenlik tedbiri alırken, sıhhat grupları ise yaralı baba ile oğlunu İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan yaralıların durumunun yeterli olduğu öğrenilirken, polis takımları kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

2 KUŞKULU ÖZGÜR BIRAKILDI

Şüpheli 4 kişi dün gece saatlerinde yakalandı. 2 kuşkulu Emniyet’teki süreçlerinin akabinde özgür bırakılırken, Abdullatif Elnahar ile Musa Hattab (22) bugün adliyeye sevk edildi. Elnahar’ın tabirinde, “Ben evvelce orada çalışıyordum. İşyerine paramı istemeye gittim. Tartışma sonucu arbede çıktı” dediği öğrenildi. 

Öte yandan, şüphelilerin atölyeyi bastığı anlar, işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir