Bahçeli Mersin mitinginde konuşuyor: Cumhuriyet Halk Partisi ve 6’lı Masa yabancıların güdümündedir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “2023’e Hakikat: Aday Aşikâr, Karar Net” temasıyla Mersin mitinginde konuşuyor. Bahçeli, “Cumhuriyet Halk Partisi ve 6’lı Masa yabancıların güdümündedir” dedi. 

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“2022 yılını uğurlayıp umutlarla karşılayacağımız 2023 yılına çok az bir vakit kaldı. 2023 sandık yılıdır. Millet iradesinin bir defa daha tecelli edeceği bir yıldır. Ulusal birlik ve kardeşlik ruhu ayağa kalkıp istikbaline sahip çıkacaktır.

Cumhur İttifakı ihanetlere karşı her vakit set çekmiş baraj olmuştur. Bundan sonra da birebir kararlılıkla devam edecektir.

Bizim siyasetimiz korkaklara karşı cesurların direncidir. Duruşumuz talana ve palavraya karşı faziletin duruşudur.

Kızılelma davasıyla kenetlenelim. 2023 bir mukadderat ve karar yılıdır. Artık bütün yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. Bizim Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Amacımız Sayın Erdoğan’ın açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesidir.

Cumhur’un seçimi demek milletin zaferi demektir. Her vakit bunu savunacağız. Başkan ülke Türkiye için her zorluğu aşmaya kararlıyız

Türkiye’de muhalefet kıtlığı maalesef ileri seviyededir. Muhalefet partileri ekseriyetle zillettedir. Zillet ittifakı oyun içinde oyundur. Zillet ittifakı palavra rüzgarı dedikodu yumağıdır. Cumhuriyet Halk Partisi ve 6’lı masa yabancıların güdümündedir. CHP’nin iktisat vizyonu diye bir şey de yoktur. “

Ayrıntılar geliyor… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir